Na obiektach sportowych SOSiR Słubice gościmy na obozie przygotowując się do startów w drugiej części sezonu
w tym do Mistrzostw Polski U16.
Na obiektach sportowych SOSiR Słubice gościmy na obozie przygotowując się do startów w drugiej części sezonu
w tym do Mistrzostw Polski U16.
W Mistrzostwach Polski U20 wystartowało troje naszych zawodników: Maja KANIA, Olga KORDYKIEWICZ, Piotr JASIŃSKI
OLGA poprawiła rekord życiowy i zajęła CZWARTE miejsce w trójskoku.
W Mistrzostwach Polski U23 wystartował Cezary Wilk, który zajął siódme miejsce.
W Wieczornym Mityngu w Białogardzie wystartowało troje naszych zawodników.
Siedem medali (4 złote) i siedem rekordów życiowych - uzyskali nasi zawodnicy podczas Mistrzostw Województwa w kategorii U16