Administrator
W Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe zdobyliśmy pięć medali:
Magdalena ŚWIERCZYŃSKA - DWA ZŁOTE MEDALE
Cezary WILK - ZLOTY I SREBRNY MEDAL
Julita EDYK - SREBRNY MEDAL
W klasyfikacji medalowej zajęliśmy DZIESIĄTE miejsce (na 71 klubów), w klasyfikacji punktowej - 25 miejsce (na 103 kluby).


