foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

aktualizacja - 30.11.2015

 

Magdalena Zycer - rocz. 1997 - I klasa sportowa

rekord życiowy - rzut młotem (3kg) - 61,33m ; rzut młotem (4kg) - 56,99

Mistrzostwa Polski Seniorów - Kraków 2015 - VIII miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska 2015 - IV miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - II miejsce

2 Letnie Igrzyska Młodzieży - Nankin 2014 - VIII miejsce

Eliminacje Europy do 2 Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży - Baku 2014 - XI miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Wrocław 2014 - I miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódź 2013 - II miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - I miejsce

Mały Memoriał J. Kusocińskiego - Słubice 2012 - I miejsce

 

 Kinga Łepkowska - rocz. 1997 -  klasa sportowa M

rekord życiowy - pchnięcie kulą (3kg) - 13,71m ; rzut młotem (3kg) - 59,59m ; rzut młotem (4kg) - 59,79m

Mistrzostwa Polski Seniorów - Kraków 2015 - XI miejsce

Mistrzostwa Europy Juniorów - Elkistuna 2015 (szw) - XI miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska 2015 - III miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - I miejsce

Eliminacje Europy do 2 Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży - Baku 2014 - XIV miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Wrocław 2014 - II miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - I i II miejsce

Ogólnopolska Olimpiada - Łódź 2013 - XVI miejsce

 

 

Kenneth Marynowski - rocz. 1995 - II klasa sportowa

rekord życiowy - rzut młotem (5kg) - 66,14m

rekord życiowy - rzut młotem (6kg) - 64,29m

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - I miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2014 - VII miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków 2013 - IV miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Kraków 2012 - II miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Płock 2011 - VI miejsce

Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego - Toruń 2010 - II miejsce

 

 

Marta Kordykiewicz - rocz. 1996 - I klasa sportowa

rekord życiowy - rzut młotem (3kg) - 58,76m

rekord życiowy - rzut młotem (4kg) - 56,47m

Mistrzostwa Polski Seniorów - Kraków 2015 - XII miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska - V miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - IV miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2014 - VI miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska - I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódź 2013 - IV miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - II miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Kraków 2012 - V miejsce

Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego - Kielce 2011 - III miejsce

 

 

Mateusz Krawczyk - rocz. 1994 - II klasa sportowa

rekord życiowy - trójskok - 14,67m ; skok w dal - 7,03m

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Białystok 2015 - trójskok - 5 miejsce : skok w dal - 11 miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - trójskok - I miejsce ; skok w dal - I miejsce

Akademickie Mistrzostwa Polski - Łódź 2015 - trójskok - III miejsce ; skok w dal -

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Inowrocław 2014 - trójskok - III miejsce ; skok w dal VI miejsce

Akademickie Mistrzostwa Polski - Białystok 2014 - VI miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków 2013 - skok w dal - IV miejsce ; trójskok - VII miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - II i IV miejsce

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Spała 2013 - V miejsce

 

 

Barbara Ociepa - rocz.1997 - I klasa sportowa

rekord życiowy - rzut młotem (3kg) - 54,50m ; rzut młotem (4kg) - 50,89m

Mistrzostwa Polski Seniorów - Kraków 2015 - NM

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska 2015 - VII miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - VI miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Wrocław 2014 - IV miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódź 2013 - XIV miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - III miejsce

Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego - Słubice 2012 - IV miejsce

 

 


Bartosz Gołdyn - rocz. 1984 - I klasa sportowa

rekord życiowy - rzut młotem (7,26) - 65,60m

Mistrzostwa Polski seniorów - Kraków 2015 - V miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów - Szczecin 2014 - VI miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów - Toruń 2013 - VI miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów - Bielsko Biała 2012 - VII miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów - Bydgoszcz 2011 - VI miejsce

Akademickie Mistrzostwa Polski - Warszawa 2009 - III miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Toruń 2006 - IV miejsce

 

 Karol Buławski - rocz. 1996 - I klasa sportowa

rekord życiowy - rzut młotem (5kg) - 57,40m

rekord życiowy - rzut młotem (6kg) - 61,28m

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska 2015 - VIII miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - IV miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2014 - IV miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódź 2013 - IX miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - V miejsce

 

 

 Roksana Dudkowska - rocz. 1995 - II klasa sportowa

rekord życiowy - rzut oszczepem (600g) - 40.05m

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Białystok 2015 - X miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - III miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2014 - IX miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - V miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków 2013 - XV miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - IV miejsce

 

 

 Klaudia Zielińska - rocz. 1995 - II klasa sportowa - od stycznia 2015 reprezentuje AZS-AWF Gorzów (na okres studiów)

rekord życiowy - 100 p.pł. - 15,28 s

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2014 - XI miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - VI miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków 2013 - XVIII miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - VI miejsce

 

 

 Sylwia Zielińska - rocz. 1995 - II klasa sportowa - od stycznia 2015 reprezentuje AZS-AWF Gorzów (na okres studiów)

rekord życiowy - 100 p.pł. - 15,45 s

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2014 - XVI miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - II miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków 2013 - XIII miejsce

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - V miejsce

 

 

 Łukasz Siewielec - rocz. 1994 - II klasa sportowa

rekord życiowy - skok w dal - 7,02m ; trójskok - 14,04m

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Inowrocław 2014 - trójskok - VIII miejsce ; skok w dal - IX miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - III i III miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków 2013 - trójskok - XIII miejsce ; skok w dal - XV

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - V i V miejsce

 

Paweł Szuber - rocz. 1996 - III klasa sportowa

rekord życiowy - trójskok - 14,18m

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska 2015 - XII miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - trójskok - II miejsce ; skok w dal - NM

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2014 - VI miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódź 2013 - XVI miejsce

 Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - Słubice 2013 - I i III miejsce

 

 

 

Patryk Szczygieł - rocz. 1997 - III klasa sportowa

rekord życiowy - rzut oszczepem (700g) - 55,76m ; rzut oszczepem (800g) - 53,38m

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska 2015 - IX miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 2015 - VI miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Wrocław 2014 - VIII miejsce

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 2014 - V miejsce

 

 

Piotr Węgrzyn - rocz. 1989 - I klasa sportowa

rekord życiowy - rzut dyskiem - 51,35m ; pchnięcie kulą - 16,74m

Mistrzostwa Polski Seniorów - Bydgoszcz 2012 - rzut dyskiem - XII miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Gdańsk 2011 - pchnięcie kulą - III miejsce ; rzut dyskiem - IV miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów - Bielsko Biała 2010 - pchnięcie kulą - XIV miejsce ; rzut dyskiem - XIII miejsce

Akademickie Mistrzostwa Polski - Warszawa 2010 - pchnięcie kulą - III miejsce ; rzut dyskiem - VI miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Kraków 2010 - pchnięcie kulą - XIV miejsce ; rzut dyskiem - V miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Bielsko Biała 2009 - pchnięcie kulą - VII miejsce ; rzut dyskiem - VIII miejsce

 

Krzysztof Młynarski - rocz. 1993 - I klasa sportowa

rekord życiowy - rzut oszczepem 62,02m

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz 2013 - IX miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Białystok 2012 - IX miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2011 - IX miejsce

 

 

Klaudia Lewandowska - rocz. 1993 - II klasa sportowa - od stycznia 2015 przeszła do MKL Szczecin

rekord życiowy - rzut oszczepem (600g) - 40,29m

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Inowrocław 2014 - VIII miejse

Mistrzostwa Polski Jun. - Białystok 2012 - VIII miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 2011 - XIV miejsce


Mariusz Bromberger - rocz. 1992 - II klasa sportowa

rekord życiowy - rzut młotem (7,26) 48,59m

 

 

 

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2017 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają