foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

Aktualne rekordy na dzień - 31.12.2016

MŁODZICZKI

 

100 m 12,89 Cebulska Matylda 2001 14.05.16 Szczecun
200 m 27,41 Cebulska Matylda 2001 26.09.15 Białogard
300 m 41,26 Cebulska Matylda 2001 25.09.16 Słubice
400 m 66,93 Kupis Monika 96 22.05.10 Białogard
600 m 1.44,97 Niesporek Weronika 2000 26.09.15 Białogard
800 m 2.35,76 Kupis Monika 96 18.09.10 Słubice
1500 m          
4x100m 54,67 Tomaszewska M-95 Zielińska K-95   Zielińska S-95 Butkiewicz M-95   18.09.10 Słubice
wzwyż 151 Ułasik Aleksandra 97 19.05.12 Szczecin
w dal 4,58 Pukjaniec Ewa 94 30.05.09 Białogard
trójskok          
kula (3kg) 10,97 Łepkowska Kinga 97 15.09.12 Poznań
dysk (0,75) 29,61 Jagiełka Gabriela 2002 27.08.16 Goleniów
młot (3kg) 50,42 Zycer Magdalena 97 06.10.12 Stargard
oszczep-500 25,94 Czupryniak Iga 97 02.10.10 Stargard

 

JUNIORKI MŁODSZE

100 m 12,89 Cebulska Matylda 2001 14.05.16 Szczecin
200 m 27,41 Cebulska Matylda 2001 26.09.15 Białogard
300 m 43,27 Cebulska Matylda 2001 12.09.15 Szczecin
400 m 63,86 Butkiewicz Magdalena 95 10.09.11 Białogard
800 m          
1500 m          
100 m p.pł. 15,41 Zielińska Sylwia 95 09.06.12 Siedlce
4x100m 54,33 Niesporek W.- 2000 Czuryło D. -2000 Łopusiewicz A. -2001 Jabłońska J. -98   29.05.15 Szczecin
wzwyż 151 Ułasik Aleksandra 97 19.05.12 Szczecin
w dal          
trójskok 10,81 Szumińska Weronika 92 29.07.09 Kraków
kula (4kg) 10,21 Lewandowska Klaudia 93 15.05.10 Szczecin
kula (3kg) 13,71 Łepkowska Kinga 97 08.06.14 Biała Podlaska
dysk (1kg) 33,69 Malinowska Sandra 93 15.05.10 Szczecin
młot (4kg) 58,47 Malinowska Sandra 93 01.05.10 Stargard
młot 3kg 61,33 Zycer Magdalena 97 14.07.14 Wrocław
oszczep 37,30 Lewandowska Klaudia 93 04.09.10 Koszalin
oszczep- 500 32,25 Dudkowska Roksana 95 25.08.12 Koszalin

 

JUNIORKI

100 m 12,77 Joanna Baniak 91 12.09.09 Koszalin
200 m 25,73 Joanna Baniak 91 19.06.10 Koszalin
400 m 57,02 Joanna Baniak 91 03.07.10 Białogard
800 m          
1500 m          
100 pł. 15,28 Zielińska Klaudia 95 30.06.14 Toruń
wzwyż 151 Ułasik Aleksandra 97 19.05.12 Szczecin
w dal          
trójskok 11,47 Kopaczewska Renata 90 16.05.09 Stargard
kula (4kg) 10,47 Lewandowska Klaudia   11.06.11 Słubice
dysk (1kg) 33,69 Malinowska Sandra 93 15.05.10 Szczecin
młot (4kg) 63,42 Malinowska Sandra 93 19.05.12 Szczecin
oszczep-600 40,29 Lewandowska Klaudia 93 23.06.12 Białystok

 

SENIORKI

100 m 12,77 Joanna Baniak 91 12.09.09 Koszalin
200 m 25,73 Joanna Baniak 91 19.06.10 Koszalin
400 m 57,02 Joanna Baniak 91 03.07.10 Białogard
800 m          
1500 m          
wzwyż 151 Ułasik Aleksandra 97 19.05.12 Szczecin
w dal          
trójskok 11,76 Pałys Judyta 88 06.06.09 Poznań
kula (4kg) 10,47 Lewandowska Klaudia 93 11.06.11 Słubice
dysk (1kg) 31,46 Malinowska Sandra 93 05.09.09 Koszalin
młot (4kg) 63,42 Malinowska Sandra 93 19.05.12 Szczecin
oszczep 40,29 Lewandowska Klaudia 93 23.06.12 Białystok

 

MŁODZICY

100 m 11,70 Krawczyk Mteusz 94 26.09.09 Zamość
200 m          
300 m 41,28 Klatkiewicz Bartosz 2002 05.09.15 Białogard
400 m          
600 m 1.36,84 Klatkiewicz Bartosz 2002 04.07.15 Białogard
800 m          
1000 m 2.50,91 Mierzejewski Eryk 97 21.05.11 Szczecin
1500 m          
2000 m 7.05,76 Kałuziak Dawid 97 17.09.11 Szczecin
wzwyż 150 Knez Aleksander 2001 27.09.14 Białogard
w dal 6,18 Krawczyk Mteusz 94 12.09.09 Koszalin
trójskok          
kula - 4kg 11,42 Siewierski Dawid 95 09.05.10 Stargard
kula - 5kg 11,38 Siewierski Dawid 95 18.09.10 Słubice
dysk - 1kg 42,76 Janoch Konrad 2000 29.08.15 Białogard
młot (4kg) 53,21 Marynowski Kenneth 96 24.04.10 Stargard
młot - 5kg 56,32 Misiaszek Paweł 2001 25.09.16 Słubice
oszczep- 600 37,63 Kuryło Adrian 95 29.05.10 Szczecin
  46,79 Szczygieł Patryk 97 15.09.12 Poznań

 

JUNIORZY MŁODSI

100 m 11,18 Plesiak Jakub 92 22.08.09 Koszalin
200 m 22,42 Plesiak Jakub 92 18.06.09 Słubice
300m 38,52 Szczęsny Filip 94 08.06.10 Koszalin
400 m 50,18 Plesiak Jakub 92 26.09.09 Koszalin
800 m 2.10,97 Kałuziak Dawid  97 01.06.14 Poznań
1500 m          
110 pł. 16,89 Kałuziak Dawid 97 29.08.14 Szczecin
400 pł. 61,51 Kałuziak Dawid 97 20.09.14 Słubice
wzwyż  170 Baniak Krzysztof 99 10.06.15 Szczecin
w dal 6,71 Krawczyk Mateusz 94 08.06.10 Koszalin
trójskok 13,16 Czurak Kamil 99 11.08.16 Białogard
kula - 5kg 14,03 Bromberger Mariusz 92 24.09.09 Wrocław
dysk (1,5kg) 49,84 Bromberger Mariusz 92 07.06.09 Poznań
młot (5kg) 66,14 Marynowski Kenneth 95 05.05.12 Poznań
oszczep- 700 62,81 Młynarski Krzysztof 93 03.10.10 Stargard

 

JUNIORZY

100 m 11,18 Plesiak Jakub 92 22.08.09 Koszalin
200 m 22,42 Plesiak Jakub 92 18.06.09 Słubice
300m 36,12 Plesiak Jakub 92 02.10.10 Szczecin
400 m 49,76 Plesiak Jakub 92 12.06.10 Białogard
800 m 2.05,76 Dzijak Tomasz 98  09.07.16 Białogard
1500 m 4.29,47 Dzijak Tomasz 98  11.06.16 Białogard
wzwyż          
w dal 7,03 Krawczyk Mateusz 94 03.07.13 Kraków
trójskok 14,57 Krawczyk Mateusz 94 09.06.13 Słubice
kula - 6kg 13,47 Młynarski Krzysztof 93 08.09.12 Szczecin
dysk - 1,75kg 44,88 Bromberger Mariusz 92 27.06.10 Białystok
młot - 6kg 64,29 Marynowski Kenneth 95 06.09.14 Poznań
oszczep-800 62,02 Młynarski Krzysztof 93 27.08.11 Koszalin

 

SENIORZY

100 m 11,18 Plesiak Jakub 92 22.08.09 Koszalin
200 m 22,42 Plesiak Jakub 92 18.06.09 Słubice
300m 36,12 Plesiak Jakub 92 02.10.10 Szczecin
400 m 49,76 Plesiak Jakub 92 12.06.10 Białogard
800 m 2.05,76 Dzijak Tomasz 98 09.07.16 Białogard
1500 m 4.29,47 Dzijak Tomasz 98 11.06.16 Białogard
wzwyż          
w dal 7,03 Krawczyk Mateusz 94 03.07.13 Kraków
trójskok 14,67 Krawczyk Mateusz 94 31.08.14 Inowrocław
kula - 7,26 17,48 Mrozik Andrzej 84 08.07.10 Bielsko-Biała
dysk (2kg) 51,77 Mrozik Andrzej 84 18.06.10 Słubice
młot (7,26kg) 65,60 Gołdyn Bartosz 84 07.06.14 Słupsk
oszczep-800 62,02 Młynarski Krzysztof 93 27.08.11 Koszalin

 

 

 

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2017 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają

 

 

 

Ministerstwo Sportu i Turystyki

PROGRAM "KLUB" 2017