foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

 

 

 

2016 ROK

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW - BYDGOSZCZ 19-24 lipca

 

KINGA ŁEPKOWSKA - rzut młotem (4kg) - 60,86m - VI miejsce - rekord życiowy

 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodzików - Słubice 24-25 września

Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego

 

    wynik miejsce  
CEBULSKA MATYLDA 300 m 41,26 s 3 PB
KOMISARCZYK ZUZANNA mot - 3 kg 40,17 m 9  
MISIASZEK PAWEŁ młot - 5 kg 56,32 m 3 PB
MODRZEJEWSKI MATEUSZ młot - 5 kg 42,40 m 9  

 

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Wrocław 4-6 sierpnia

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

 

    wynik miejsce  
CZURAK KAMIL trójskok 12,78 m 13  
FORYSIAK ALEKSANDRA młot - 3 kg 49,51 m    
  finał 52,19 m 5 PB

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów - Suwałki 1-3 lipca

 

      wynik miejsce
ŁEPKOWSKA KINGA młot - 4 kg elim. 58,32 m  
    fin. 59,35 m 1
ŁEPKOWSKA KINGA kula - 4 kg elim. 11,36,m  
    fin. 11,85 m 8
ZYCER MAGDALENA młot - 4 kg elim. 54,25 m  
    fin. 56,19 m 3
OCIEPA BARBARA młot - 4 kg elim. 50,82 m  
    fin. 50,20 m 5
SZCZYGIEŁ PATRYK oszczep-800g elim. 57,79 m  
    fin. 51,19 m 11

 

 

Mistrzostwa Polski Seniorów - Bydgoszcz 24-26 czerwca

 

    wynik miejsce
GOŁDYN BARTOSZ młot - 7 kg 63,25 m 5
ŁEPKOWSKA Kinga młot - 4 kg 60,04 m 5
ZYCER MAGDALENA młot - 4 kg 53,75 m 8

 

 

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Zamość 5-6 czerwca

 

W punktacji klubowej zdobyliśmy 42 pkt. zajmując 21 miejsce na sklasyfikowanych 90 klubów.
    wynik miejscce  
CZURAK KAMIL trójskok 12,23 7  
  w dal 6,01 5  
FORYSIAK ALEKSANDRA młot - 3 kg 45,09 4  
ŁEPKOWSKA KINGA młot - 4 kg 59,83 1 PB
  kula - 4 kg 12,24 2 PB
NIESPOREK WERONIKA 800 m        2.34,19 16  
OCIEPA BARBARA młot - 4 kg 46,66 5  
  dysk - 1 kg 23,03 9  
SIWICKA BARBARA młot - 3 kg 32,84 9  
SZCZYGIEŁ PATRYK oszczep-800g 38,77 6  
ZYCER MAGDALENA młot - 4 kg 55,98 2 SB

 

 

2015 ROK

 

Mistrzostwa Europy Juniorów - Eskilstuna (Szwecja) 16-19 lipca

Kinga ŁEPKOWSKA - rzut młotem - 57,72 m - 16 miejsce

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Białystok 5-6 września

 

Mateusz Krawczyk 1994 trójskok 14,46 m 5 miejsce
    w dal 6,66 m 11 miejsce
Roksana Dudkowska 1995 oszczep 34,49 m 10 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Młodzików - Radom 26-27 września

Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego

Zuzanna Komisarczyk 2001 młot - 3kg 37,94 m 8 miejsce

 

 

Mistrzostwa Polski Seniorów - Kraków 19-21 lipca

Bartosz Gołdyn 1984 młot-7 62,91 m 5
Magdalena Zycer 1997 młot-4 54,19 m 8
Kinga Łepkowska 1997 młot-4 52,74 m 11
Marta Kordykiewicz 1996 młot-4 52,00 m 12
Barbara Ociepa 1997 Młot-4 NM  

 

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska 28-30 czerwca

17 miejsce w klasyfikacji klubowej (50 pkt.)

Kinga Łepkowska 1997 młot-4 elim. 57,76 m awans  
      finał 58,57 m 3 miejsce  
Magdalena Zycer 1997 młot-4 elim. 51,58 m awans  
      finał 5624 m 4 miejsce  
Marta Kordykiewicz 1996 młot-4 elim. 51,01 m awans  
      finał 53,45 m 5 miejsce  
Barbara Ociepa 1997 młot-4 elim. 48,86 m awans  
      finał 50,89 m 7 miejsce PB=
Karol Buławski 1996 młot-6 elim. 58,31 m awans  
      finał 56,42 m 8 miejsce  
Patryk Szczygieł 1997 oszczep elim. 53,06 m awans PB
      finał 53,38 m 9 miejsce PB
Paweł Szuber 1996 trójskok elim. 13,51 m awans  
      finał NM 12 miejsce  

 

 Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Słubice 13-14 czerwca

22 miejsce w klasyfikacji klubowej (52 pkt.)

MŁODZIEŻOWCY       miejsce  
Kenneth MARYNOWSKI 1995 młot-7 52,66m 1  
Mateusz KRAWCZYK 1994 w dal 6,69m 1  
Mateusz KRAWCZYK 1994 trójskok 13,65m 1  
Roksana DUDKOWSKA 1995 oszczep 36,21m 3  
Kenneth MARYNOWSKI 1995 dysk 32,57m 7  
           
JUNIORZY          
Kinga ŁEPKOWSKA 1997 młot-4 57,69m 1  
Magdalena ZYCER 1997 młot-4 54,35m 2  
Paweł SZUBER 1996 trójskok 13,59m 2  
Marta KORDYKIEWICZ 1996 młot-4 54,02m 3  
Karol BUŁAWSKI 1996 młot-6 53,86m 4  
Barbara OCIEPA 1997 młot-4 49,36m 6  
Patryk SZCZYGIEŁ 1997 oszczep 50,80m 6  
Barbara OCIEPA 1997 dysk 26,85m 8 PB
ŁEPKOWSKA KINGA 1997 kula 11,10m 9  
Marta KORDYKIEWICZ 1996 dysk 24,53m 9  
Paweł SZUBER 1996 w dal NM    
           
JUNIORZY MŁODSI          
Kamil CZURAK 1999 trójskok 12,67m 6 PB
Kamil CZURAK 1999 w dal 5,60m 11  

 

 

2014 ROK

 

2 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży

NANKIN (Chiny) - 20-26 sierpnia

 

Magdalena ZYCER - rzut młotem

eliminacje - 61,12 m (8)

finał - 55,60 m - 8 miejsce

 

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Inowrocław 30-31 sierpnia

 

trójskok - Mateusz Krawczyk - 14,67m - 3 miejsce

skok w dal - Mateusz Krawczyk - 6,97m - 6 miejsce

skok w dal - Łukasz Siewielec - 6,55m - 9 miejsce

rzut oszczepem - Klaudia Lewandowska - 38,21m - 8 miejsce

trójskok - Łukasz Siewielec - 13,23m - 8 miejsce

rzut dyskiem - Krzysztof Młynarski - NM - trzy nieważne próby

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Wrocław 13-15 lipca

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

 

 rzut młotem      
  Magdalena Zycer 61,33 PB 1 miejsce
  Kinga Łepkowska 56,61   2 miejsce
  Barbara Ociepa 54,50 PB 4 miejsce
rzut oszczepem      
  Patryk Szczygieł 55,76 PB 8 miejsce
pchnięcie kulą      
  Kinga Łepkowska 12,68   10 miejsce

 

 

Mistrzostwa Polski Seniorów – Szczecin 29-31 lipca

Bartosz Gołdyn młot 64,95m 6 miejsce

 

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Wrocław 13-15 lipca

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Magdalena Zycer młot 59,82 m PB elim.  
      61,33 m PB finał 1
Kinga Łepkowska młot 46,74 m elim.  
      56,61 m finał 2
Barbara Ociepa młot 50,28 m elim.  
      54,50 m finał 4
Patryk Szczygieł oszczep 54,11 m elim.  
      55,76 m finał 8
Kinga Łepkowska kula 12,89 m elim.  
      12,68 m finał 10

 

Mistrzostwa Polski Juniorów - Toruń 28-30 czerwca

 

    wynik miejsce
KAROL BUŁAWSKI młot 6kg - finał 61,28 PB 4
  młot 6kg - elim. 57,91 PB  
MARTA KORDYKIEWICZ młot 4kg - finał 50,64 6
  młot 4kg - elim. 48,44  
PAWEŁ SZUBER trójskok - finał 14,04 6
  trójskok - elim. 13,56  
KENNETH MARYNOWSKI młot 6kg - finał 60,08 7
  młot 6kg - elim. 59,81  
ROKSANA DUDKOWSKA oszczep 600g - fin 40,08 PB 9
  oszczep 600g - el 38,34  
KLAUDIA ZIELIŃSKA 100 pł. - finał 15,28 PB 11
  100 pł. - elim. 15,34 PB  
SYLWIA ZIELIŃSKA 100 pł. - finał 15,81 16
  100 pł. - elim. 15,45 =PB  

 

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Biała Podlaska 7-8 czerwca

 

    wynik miejsce
Młodzieżowcy      
Łukasz SIEWIELEC w dal 6,37 3
Łukasz SIEWIELEC trójskok 12,71 3
Juniorzy    
Marta KORDYKIEWICZ młot 4 kg 52,64 1
Paweł SZUBER trójskok 14,18 PB 1
Sylwia ZIELIŃSKA 100 pł. 15,45 PB 2
Karol BUŁAWSKI młot 6kg 55,75 3
Kenneth MARYNOWSKI młot 6kg 55,73 4
Roksana DUDKOWSKA oszczep 600g 39,36 PB 5
Klaudia ZIELIŃSKA 100 pł. 15,95 6
Klaudia ZIELIŃSKA 200 m 27,35 PB 9
Sylwia ZIELIŃSKA 200m 27,43 PB 10
Juniorzy młodsi      
Magdalena ZYCER młot 3kg 58,64 1
Kinga ŁEPKOWSKA kula 3kg 13,71 PB 1
Kinga ŁEPKOWSKA młot 3kg 58,09 2
Barbara OCIEPA młot 3kg 53,01 PB 3
Patryk SZCZYGIEŁ oszczep 700g 55,46 PB 5

 

PUNKTACJA KLUBOWA

1.KS Podlasie Białystok – 292 pkt.

2.KS Agros Zamość – 157.5

3.UKS Orkan Środa Wielkopolska– 126

4.MKS Bolesławia Bolesławiec – 111,5

5.LLKS Pomorze Stargard – 90

 

 

Eliminacje Europy do Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży - Baku 30.05-01.06

MAGDALENA ZYCER - młot (3kg) 57,48m (elim. 58,48) - 11 miejsce - awans na Igrzyska Olimpijskie Młodzieży

KINGA ŁEPKOWSKA - młot (3kg) - 57,03 - 14 miejsce

 

 

 

2013 ROK

 

Mistrzostwa Polski Seniorów – Toruń 19-21 lipca

Bartosz Gołdyn - młot - 63,94m - VI miejsce

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz 29-30 czerwca

Krzysztof Młynarski

oszczep

54,46m

9 miejsce

Mariusz Bromberger

młot

45,30m

10 miejsce

Adrian Barczak

młot

39,12m

13 miejsce

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kraków 3-5 lipca

 

KENNETH MARYNOWSKI

młot 6kg

62,77 m

4 miejsce

MATEUSZ KRAWCZYK

skok w dal

7,03 m PB

4 miejsce

MATEUSZ KRAWCZYK

trójskok

13,97 m

7 miejsce

TOMASZ KOT

młot 6kg

48,81 m

10 miejsce

SYLWIA ZIELIŃSKA

100 pł.

15,48 s PB

13 miejsce

ŁUKASZ SIEWIELEC

trójskok

13,30 m

13 miejsce

ROKSANA DUDKOWSKA

oszczep

35,79 m

15 miejsce

ŁUKASZ SIEWIELEC

skok w dal

6,57 m

15 miejsce

KLAUDIA ZIELIŃSKA

100 pł.

15,99 s

18 miejsce

 

XIX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ŁÓDŹ 26 – 28 lipca

 

Magdalena

Zycer

młot

58,34 m PB

3 miejsce

Marta

Kordykiewicz

młot

58,18 m

4 miejsce

Karol

Buławski

młot

52,49 m

9 miejsce

Barbara

Ociepa

młot

43,95 m

14 miejsce

Kinga

Łepkowska

młot

39,67 m

16 miejsce

Paweł

Szuber

trójskok

12,83 m

16 miejsce

 

MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS

SŁUBICE 8-9 czerwca

Juniorzy

   

miejsce

Kenneth MARYNOWSKI

młot 6kg

60,49

1

Mateusz KRAWCZYK

trójskok

14,57 PB

2

Tomasz KOT

młot 6kg

51,04 PB

3

Roksana DUDKOWSKA

oszczep 600g

35,41

4

Mateusz KRAWCZYK

skok w dal

6,79

4

Łukasz SIEWIELEC

trójskok

13,82 PB

5

Łukasz SIEWIELEC

skok w dal

6,67

5

Sylwia ZIELIŃSKA

100 pł.

15,81 PB

5

Klaudia ZIELIŃSKA

100 pł.

15,95 PB

6

Sylwia ZIELIŃSKA

200m

27,48 PB

6

Klaudia ZIELIŃSKA

200m

27,74

8

Juniorzy młodsi

     

Magdalena ZYCER

młot 3kg

56,84

1

Paweł SZUBER

trójskok

13,51 PB

1

Marta KORDYKIEWICZ

młot 3kg

56,17

2

Barbara OCIEPA

młot 3kg

50,27 PB

3

Paweł SZUBER

skok w dal

6,36 PB

3

Karol BUŁAWSKI

młot 5kg

51,25

5

Kinga ŁEPKOWSKA

młot 3kg

40,67 PB

7

Patryk SZCZYGIEŁ

oszczep 600g

48,51

7

Olga BATKO

młot 3kg

35,81

9

Kinga ŁEPKOWSKA

kula 3kg

10,43

14

 

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Spała

Mateusz Krawczyk - trójskok - 14,20m - V miejsce

Łukasz Siewielec - skok w dal - 6,27m - X miejsce

 

2012 ROK

Mistrzostwa Świata Juniorów - Barcelona 10-15 lipca

Sandra Malinowska - udział w eliminacjach

Zimowy Puchar Europy w Rzutach - Bar (Czarnogóra) 17-18 marca

Sandra Malinowska - udział w rywalizacji seniorów - rekord życiowy (60,05m)

 

Mistrzostwa Polski Seniorów

Bielsko-Biała 15-17 czerwca

Bartosz Gołdyn - młot - 62,61m - VII miejsce

Andrzej Mrozik - kula - 16,87m - XIV miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów

Białystok 22-24 czerwca

Sandra Malinowska - rzut młotem - 62,02m - II miejsce

Klaudia Lewandowska - oszczep - 40,29m (r.ż.) - VIII miejsce

Krzysztof Młynarski - oszczep - 57,29m - IX miejsce

- 60,29m (elim)

Mateusz Krawczyk - trójskok - 12,62m - XII miejsce

- 13,85m (elim)

- skok w dal - 6,49m - XXII miejsce

Łukasz Siewielec - skok w dal - 6,68m - XIV miejsce

- trójskok - 13,44m - XV miejsce

Tomasz Kot - rzut młotem - 49,65m (r.ż.) - XVIII miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Kraków 20-22 lipca

Kenneth Marynowski - rzut młotem - 64,39m - II miejsce

Marta Kordykiewicz - rzut młotem - 54,15m (r.ż.) - V miejsce

Karol Buławski - rzut młotem - 48,26m (r.ż.) - XII miejsce

 

Mistrzostwa Polski Młodzików

Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego

Słubice 29-30 września

Magdalena Zycer - rzut młotem - 49,07m (r.ż.) - I miejsce

Barbara Ociepa - rzut młotem - 45,76m - IV miejsce

 

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców.

Siedlce 9-10 czerwca

           
         

miejsce

 

KORDYKIEWICZ MARTA

96

jun. mł.

młot

52,07m

1

 

MARYNOWSKI KENETH

95

jun. mł.

młot

64,75m

1

 

KRAWCZYK MATEUSZ

94

jun.

w dal

6,89m

2

PB

KRAWCZYK MATEUSZ

94

jun.

trójskok

14,49m

2

PB

SIEWIELEC ŁUKASZ

94

jun.

trójskok

13,61m

5

 

ZIELIŃSKA SYLWIA

95

jun. mł.

100p.pł.

15,50s

6

 
     

elim.

15,41s

 

PB

OLSZEWSKI MACIEJ

93

jun.

200m

22,67s

7

PB

BUŁAWSKI KAROL

96

jun. mł.

młot

46,56m

7

 

SZUBER PAWEŁ

96

jun. mł.

trójskok

12,20m

8

 

SZUBER PAWEŁ

96

jun. mł.

w dal

5,46m

9

 

ZIELIŃSKA KLAUDIA

95

jun. mł.

100p.pł.

16,14s

9

 

OLSZEWSKI MACIEJ

93

jun.

100m

11,55s

13

 

MARYNOWSKI KENETH

95

jun. mł.

dysk

NM

   

SIEWIELEC ŁUKASZ

94

jun.

w dal

NM

   

 

 

2011 ROK

Mistrzostwa Europy Juniorów - Tallinn

Sandra Malinowska - rzut młotem - XI miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
BYDGOSZCZ 11 – 13 sierpnia 2011
Bartosz Gołdyn – rzut młotem – 62,71m – VI miejsce
Piotr Węgrzyn – rzut dyskiem – 48,28m – XII miejsce
Andrzej Mrozik – pchnięcie kulą – 15,72m – XIII miejsce

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Gdańsk 2-3 lipca 2011
Piotr Węgrzyn – pchnięcie kulą – 16,74m – III miejsce
Piotr Węgrzyn – rzut dyskiem – 50,38m – IV miejsce
Joanna Baniak - 400m - 60,45s - XI miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
24 -26.06.2011 - Toruń
Sandra Malinowska – rzut młotem – 58,77m - II miejsce
Krzysztof Młynarski – rzut oszczepem –57,57m - IX miejsce
Klaudia Lewandowska – rzut oszczepem –32,41m - XIV miejsce
Adrian Barczak – rzut młotem – 45,42m – XIX miejsce
Mariusz Bromberger - rzut dyskiem – 40,55m - XXIV miejsce
Jakub Plesiak – 400m – 50,79s - XXIV miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
22 – 24 lipca 2011 w Płocku
Kenneth Marynowski – rzut młotem – 61,35m – VI miejsce
Mateusz Krawczyk – trójskok - 13,42m – VII miejsce
Tomasz Kot – rzut oszczepem - 55,44m – IX miejsce
Łukasz Siewielec – trójskok – 12,36m – XIX miejsce

Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego
Kielce 1-2 października 2011
Marta Kordykiewicz – rzut młotem – 46,88m – III miejsce

 

2010 ROK

I Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Singapur

Sandra Malinowska - rzut młotem - IV miejsce

 

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
BIELSKO BIAŁA 8 – 10 lipca 2010
Bartosz Gołdyn – rzut młotem – 62,00m – VI miejsce
Sandra Malinowska – rzut młotem – 57,40m – VII miejsce
Andrzej Mrozik – pchnięcie kulą – 17,48m – X miejsce
Andrzej Mrozik – rzut dyskiem – 50,07m – XII miejsce
Piotr Węgrzyn – pchnięcie kulą – 15,80m – XIII miejsce
Piotr Węgrzyn – rzut dyskiem – 48,38m – XIII miejsce

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Kraków 28-29 sierpnia 2010
Piotr Węgrzyn – rzut dyskiem – 48,81m – V miejsce
Piotr Węgrzyn – pchnięcie kulą – 15,42m – XIV miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - BIAŁYSTOK
Joanna Baniak - 400m - 57,25s - V miejsce
Mariusz Bromberger - rzut dyskiem – 41,61m - XI miejsce
Mateusz Kostrzewski – skok w dal – 6,87m - XIII miejsce
Jakub Plesiak – 400m – 50,27s - XIV miejsce
Agnieszka Górna – rzut młotem – 40,16m - XV miejsce
Adrian Barczak – rzut młotem – 46,51m – XV miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 23 – 25 lipca 2010 w Zielona Góra
Sandra Malinowska – rzut młotem – 55,89m – I miejsce
– rzut dyskiem – 30,54 – XIII miejsce
Krzysztof Młynarski – rzut oszczepem - 51,28m – X miejsce
Mateusz Krawczyk – skok w dal - 6,29m – XIII miejsce
Klaudia Lewandowska – rzut oszczepem – 31,84m – XV miejsce

Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego
Toruń 25-26 września 2010
Kenneth Marynowski – rzut młotem – 52,95m – II miejsce
Marta Kordykiewicz – rzut młotem – 40,98m – IX miejsce

Zuzanna Komisarczyk

2001

młot- 3kg

37,94 m

8 miejsce

Mateusz Krawczyk 1994 trójskok 14,46 m 5 miejsce
    w dal 6,66 m 11 miejsce
Roksana Dudkowska 1995 oszczep 34,49 m 10 miejsce

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2017 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają