foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

Po sierpniowych przygotowaniach na obozie w Zielonej Górze wzięliśmy udział w zawodach wrześniowych.

Rekordy życiowe poprawili - Marta Kordykiewicz, Kinga Łepkowska, Kenneth Marynowski i oczywiście wielu młodszych zawodników.

 

 

Mityng Okręgowy w Poznaniu - 6 września 2014      
           
Kenneth Marynowski 95 jun. młot 6 kg 64,29m PB
Kinga Łepkowska 97 jun. mł. młot 3 kg 59,59m PB
Marta Kordykiewicz 96 jun. młot 4 kg 51,93m  
Roksana Dudkowska 95 jun. oszczep 600g 36,61m  
Patryk Szczygieł 97 jun. mł. oszczep 800g 49,94m  
Konrad Janoch 2000 młodzik dysk 1 kg 35,33m PB
Krzysztof Młynarski 93 sen. oszczep 800g 55,65m  
Bartosz Gołdyn 84 sen. młot 7,26kg 61,47m  
Klaudia Lewandowska 93 sen. oszczep 600g 37,18m  
           
Mityng KL Iskra w Białogardzie - 6 września 2014      
           
Paweł Szuber 96 jun. w dal 6,13m  
Mateusz Krawczyk 94 sen. w dal 6,69m  
Łukasz Siewielec 94 sen. w dal 6,19m  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik w dal 4,28m  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik 100 m 14,43s  
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 100 m 13,16s  
Kacper Biniek 2000 młodzik 100 m 13,83s  
Daria Czuryło 2000 młodzik 300 m 49,33s  
Kamil Czurak 2000 młodzik w dal 5,42m  
Klaudia Piechota 2000 młodzik 600 m 1.54,25s PB
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 300m 43,10s  
Kacper Biniek 2000 młodzik 300m 46,76s  

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Poznaniu - 14 września 2014
           
Kamil Czurak 2000   w dal 4,94m 12 miejsce
Konrad Janoch 2000   dysk 1 kg 30,02m 15 miejsce

 

Toruń - 14 września 2014          
           
Marta Kordykiewicz 96 jun. młot - 4kg 52,15m PB

Słubice - 20 września 2014

 

Paweł Szuber trójskok 13,46m  
Łukasz Siewielec trójskok 12,79m  
Mateusz Krawczyk trójskok 12,15m  
Dawid Kałuziak 400 p.pł. 61,51s PB

 

 

Mityng KL Iskra w Białogardzie - 27 września 2014      
           
Dawid Kałuziak 97 jun. mł. 400 m 54,78s PB
Joanna Jabłońska 98 jun. mł. 200m 30,09s  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik 300 m 48,39s PB
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 300 m 41,54s PB
Daria Czuryło 2000 młodzik 300 m 49,16s PB
Aleksander Knez 2001 młodzik wzwyż 150cm PB
Klaudia Piechota 2000 młodzik 600 m 1.54,66s  
Weronika Niesporek 2000 młodzik 600m 1.57,96s PB
Tassa van Wijgerden 2001 młodzik 600m 2.02,13s PB

Na mityngu w Poznaniu rekordy życiowe poprawili w rzucie młotem: Kinga Łepkowska (59,59m) i Kenneth Marynowski (64,29m).

 

 

 

Mityng Okręgowy w Poznaniu - 6 września 2014      
           
Kenneth Marynowski 95 jun. młot 6 kg 64,29m PB
Kinga Łepkowska 97 jun. mł. młot 3 kg 59,59m PB
Marta Kordykiewicz 96 jun. młot 4 kg 51,93m  
Roksana Dudkowska 95 jun. oszczep 600g 36,61m  
Patryk Szczygieł 97 jun. mł. oszczep 800g 49,94m  
Konrad Janoch 2000 młodzik dysk 1 kg 35,33m PB
Krzysztof Młynarski 93 sen. oszczep 800g 55,65m  
Bartosz Gołdyn 84 sen. młot 7,26kg 61,47m  
Klaudia Lewandowska 93 sen. oszczep 600g 37,18m  
           
Mityng KL Iskra w Białogardzie - 6 września 2014      
           
Paweł Szuber 96 jun. w dal 6,13m  
Mateusz Krawczyk 94 sen. w dal 6,69m  
Łukasz Siewielec 94 sen. w dal 6,19m  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik w dal 4,28m  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik 100 m 14,43s  
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 100 m 13,16s  
Kacper Biniek 2000 młodzik 100 m 13,83s  
Daria Czuryło 2000 młodzik 300 m 49,33s  
Kamil Czurak 2000 młodzik w dal 5,42m  
Klaudia Piechota 2000 młodzik 600 m 1.54,25s PB
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 300m 43,10s  
Kacper Biniek 2000 młodzik 300m 46,76s

W Szczecinie 29 sierpnia odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików i mityng dla juniorów.

 

 

 

BINIEK KACPER 100 m 14,27 s  
CZURAK KAMIL w dal 5,66 m 3 miejsce
CZURYŁO DARIA 300 m 49,32 s  
DUDKOWSKA ROKSANA oszczep 35,28 m  
JANOCH KONRAD dysk 34,79 m 3 miejsce
KAŁUZIAK DAWID 110 p.pł. 16,89 s  
KNEZ ALEKSNDER wzwyż 140 cm 3 miejsce
KNEZ ALEKSNDER w dal 4,82 m 6 miejsce
KORDYKIEWICZ MARTA młot 4kg 50,76 m  
ŁEPKOWSKA KINGA młot 3kg 55,96 m  
ŁOPUSIEWICZ ALICJA 100 m 14,51 s  
MARYNOWSKI KENNETH młot 57,41 m  
PIECHOTA KLAUDIA 300 m 48,10 s  
SZCZYGIEŁ PATRYK oszczep 48,62 m  
SZUBER PAWEŁ w dal 6,08 m  
SZUBER PAWEŁ 100 m 11,84 s  
WASIELEWSKI MIESZKO 300 m 43,28 s 4 miejsce
van WIJGERDEN TESSA 300 m 52,99 s  
       
PIECHOTA KLAUDIA 4x100m 58,19 s  
CZURYŁO DARIA      
van WIJGERDEN TESSA      
ŁOPUSIEWICZ ALICJA

MATEUSZ KRAWCZYK BRĄZOWYM MEDALISTĄ MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

 

W Inowrocławiu w dniach 30- 31 sierpnia odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W zawodach wzięło udział czworo naszych reprezentantów. Mateusz Krawczyk i Łukasz Siewielec w skoku w dal i trójskoku, trener - Sławomir Świerczyński oraz Klaudia Lewandowska w rzucie oszczepem i Krzysztof Młynarski w rzucie dyskiem - podopieczni Bartosza Gołdyna.

I Dzień

skok w dal - Mateusz Krawczyk - 6,97m - 6 miejsce

skok w dal - Łukasz Siewielec - 6,55m - 9 miejsce

rzut oszczepem - Klaudia Lewandowska - 38,21m - 8 miejsce

II Dzień

trójskok - Mateusz Krawczyk - 14,67m - 3 miejsce

trójskok - Łukasz Siewielec - 13,23m - 8 miejsce

 

rzut dyskiem - Krzysztof Młynarski - NM - trzy nieważne próby

W konkursie finałowym w jedynej mierzonej próbie MAGDA uzyskała 55,60m i zajęła ÓSME miejsce w IGRZYSKACH.

W dzisiejszym konkursie eliminacyjnym Magdalena Zycer uzyskała 61,12m zajmując ósme miejsce i zakwalifikowała się do konkursu finałowego A.

Od 16 do 26 sierpnia w dawnej stolicy Chin Nankin odbędą się 2 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży. W zawodach weźmie udział 4000 młodych sportowców z ponad 200 krajów świata. W Polskiej Reprezentacji liczącej 59 zawodników najliczniejszą grupę stanowią lekkoatleci: 7 dziewcząt i 9 chłopców.

W Igrzyskach w rzucie młotem weźmie udział zawodniczka naszego klubu - MAGDALENA ZYCER. To druga podopieczna Marka Różyczki, która weźmie udział w tej światowej imprezie ( cztery lata temu startowała Sandra Malinowska).

 

W poniedziałek 11 sierpnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie nastąpi wręczenie nominacji olimpijskich. W godzinach wieczornych nastąpi odlot do Chin. Zawody lekkoatletyczna odbędą się w dniach 20-26 sierpnia. Konkurs eliminacyjny, w którym wystartuje MAGDA odbędzie się 21 sierpnia.

W Szczecinie w dniach 29 - 31 lipca odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów. Nasz klub reprezentował Bartosz GOŁDYN, który wynikiem 64,95 m zajął szóste miejsce.

Czworo naszych zawodników wystartowało w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się w dniach 13-15 lipca we Wrocławiu w ramach XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Dwie podopieczne Marka Różyczki wystartowały w rzucie młotem: Magda ZYCER i Barbara OCIEPA. Zawodnicy Bartosza Gołdyna - Kinga ŁEPKOWSKA wzięła udział w rzucie młotem i pchnięciu kulą a Patryk SZCZYGIEŁ w rzucie oszczepem.

MAGDALENA ZYCER - MISTRZYNIĄ POLSKI

KINGA ŁEPKOWSKA - WICEMISTRZYNIĄ POLSKI

 

 

I DZIEŃ

Eliminacje rzutu młotem: Magda Zycer - 59,82m PB, Barbara Ociepa - 50,28m, Kinga Łepkowska - 46,74m. Wszystkie awansowały do jutrzejszego finału.

Eliminacje pchnięcia kulą - Kinga Łepkowska - 12,89m, awans do finału.

Eliminacje rzutu oszczepem - Patryk Szczygieł -54,11m, awans do finału.

II DZIEŃ - finały

 

rzut młotem      
  Magdalena Zycer 61,33 PB 1 miejsce
  Kinga Łepkowska 56,61   2 miejsce
  Barbara Ociepa 54,50 PB 4 miejsce
rzut oszczepem      
  Patryk Szczygieł 55,76 PB 8 miejsce
pchnięcie kulą      
  Kinga Łepkowska 12,68   10 miejsce

W Białymstoku w dniach 31 maja i 1 czerwca 2014 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski, w których wzięła udział grupa naszych studentów (i nie tylko).

 

 

 

           

miejsce

 
 

Andrzej Mrozik

84

ZUT Szczecin(UTE)

kula

16,18

3

 
 

Piotr Węgrzyn

89

ZUT Szczecin(UTE)

kula

15,78

4

 
 

Piotr Węgrzyn

89

ZUT Szczecin(UTE)

dysk

50,24

4

 
 

Mateusz Krawczyk

94

AWF Poznań(UWF)

trójskok

14,05

5

 
 

Klaudia Lewandowska

93

ZUT Szczecin(UTE)

oszczep

36,94

7

 
 

Andrzej Mrozik

84

ZUT Szczecin(UTE)

dysk

45,09

9

 
 

Klaudia Lewandowska

93

ZUT Szczecin(UTE)

dysk

31,95

12

 
 

Mateusz Krawczyk

94

AWF Poznań(UWF)

w dal

6,53

12

 
 

Joanna Baniak

91

ZUT Szczecin(UTE)

400m

60,45

   
               

W Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w Toruniu w dniach 28-30 czerwca wystartowało siedmioro naszych zawodników. Start należy uznać za udany, poprawiono klika rekordów życiowych, czworo zawodników w finale A i trzy zawodniczki w finale B. Zapewniło to nam 27 miejsce w klasyfikacji klubowej - 44 pkt. (najwyższe z klubów województwa zachodniopomorskiego).

 

 

 

Imię i nazwisko

konkurencja

wynik

miejsce

 

KAROL BUŁAWSKI

młot 6kg – finał

61,28 PB

4

   

młot 6kg – elim.

57,91 PB

 
 

MARTA KORDYKIEWICZ

młot 4kg – finał

50,64

6

   

młot 4kg – elim.

48,44

 
 

PAWEŁ SZUBER

trójskok – finał

14,04

6

   

trójskok – elim.

13,56

 
 

KENNETH MARYNOWSKI

młot 6kg – finał

60,08

7

   

młot 6kg – elim.

59,81 PB

 
 

ROKSANA DUDKOWSKA

oszczep 600g – finał

40,08 PB

9

   

oszczep 600g – elim.

38,34

 
 

KLAUDIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,28 PB

11

   

100 pł. – elim.

15,34 PB

 
 

SYLWIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,81

16

   

100 pł. – elim.

15,45 =PB

 
         

 

 

Imię i nazwisko

konkurencja

wynik

miejsce

 

KAROL BUŁAWSKI

młot 6kg – finał

61,28 PB

4

   

młot 6kg – elim.

57,91 PB

 
 

MARTA KORDYKIEWICZ

młot 4kg – finał

50,64

6

   

młot 4kg – elim.

48,44

 
 

PAWEŁ SZUBER

trójskok – finał

14,04

6

   

trójskok – elim.

13,56

 
 

KENNETH MARYNOWSKI

młot 6kg – finał

60,08

7

   

młot 6kg – elim.

59,81 PB

 
 

ROKSANA DUDKOWSKA

oszczep 600g – finał

40,08 PB

9

   

oszczep 600g – elim.

38,34

 
 

KLAUDIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,28 PB

11

   

100 pł. – elim.

15,34 PB

 
 

SYLWIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,81

16

   

100 pł. – elim.

15,45 =PB

 
       

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2019 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Sportu i Turystyki

PROGRAM "KLUB" 2017

PROGRAM "KLUB" 2018