foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

W Plebiscycie przedstawicielami naszego Klubu są: Marek RÓŻYCZKA - w kategorii trener;  Magdalena ZYCER - sportowiec roku miasta Stargard;  Kinga ŁEPKOWSKA - sportowiec roku gminy Stargard.

Głosowanie odbywa się na kilka sposobów: za pośrednictwem serwisu internetowego na stronie www.gs24.pl/sportowiec, przez Facebook, wysyłając sms lub na kuponach z Głosu Szczecińskiego i Stargardzkiego Informatora Samorządowego.

Poza główną kategorią plebiscytu, dotyczącą wyboru sportowca roku całej Ziemi Stargardzkiej, wybrani zostaną najpopularniejsi sportowcy w samym mieście Stargard i we wszystkich dziewięciu gminach na terenie powiatu stargardzkiego. Kategoria trener roku i wydarzenie roku obejmuje cały powiat.

 

W Białej Podlaskiej w dniach 23 i 24 września odbyły się Mistrzostwa Polski U16 - Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego. Troje naszych zawodników zakwalifikowało się do tych zawodów.

Mateusz MODRZEJEWSKI wywalczył brązowy medal poprawiając rekord życiowy,  Gabrysia JAGIEŁKA  - zajęła ósme miejsce z nowym rekordem życiowym a Aleksander ŁUKOWSKI był czternasty.

 

Czytaj więcej: 17.09.23-24 Biała Podlaska

Trzy medale naszych zawodników w Goleniowie podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U16. Złoty medal wywalczył Mateusz MODRZEJEWSKI, którego trenerem jest Marek Różyczka, Dwa srebrne  zdobyli: Gabriela JAGIEŁKA i Aleksander ŁUKOWSKI - podopieczni Bartosza Gołdyna.

Cała trójka zakwalifikowała się do udziału w Mistrzostwach Polski U16 - Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego - który odbędzie się w dn. 23-24 września w Białej Podlaskiej.

 

Czytaj więcej: 17.09.10 - Goleniów

                                                                                                W Warszawie w dniach 4-6 sierpnia odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski U18. W imprezie wzięło udział czworo naszych zawodników: Barbara SIWICKA, Zuzanna KOMISARCZYK i Paweł MISIASZEK (podopieczni Marka Różyczki) oraz Konrad JANOCH (trener - Bartosz Gołdyn). Paweł MISIASZEK wywalczył brązowy medal. Barbara SIWICKA zajęła szóste miejsce a Zuzanna KOMISARCZYK ósme. Konrad JANOCH uplasował się na szesnastym i siedemnastym miejscu.

Czytaj więcej: 17.08.04-06 - Warszawa

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2017 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają

 

 

 

Ministerstwo Sportu i Turystyki

PROGRAM "KLUB" 2017