foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

W Białej Podlaskiej w dniach 23 i 24 września odbyły się Mistrzostwa Polski U16 - Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego. Troje naszych zawodników zakwalifikowało się do tych zawodów.

Mateusz MODRZEJEWSKI wywalczył brązowy medal poprawiając rekord życiowy,  Gabrysia JAGIEŁKA  - zajęła ósme miejsce z nowym rekordem życiowym a Aleksander ŁUKOWSKI był czternasty.

Czytaj więcej: 17.09.23-24 Biała Podlaska

Trzy medale naszych zawodników w Goleniowie podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U16. Złoty medal wywalczył Mateusz MODRZEJEWSKI, którego trenerem jest Marek Różyczka, Dwa srebrne  zdobyli: Gabriela JAGIEŁKA i Aleksander ŁUKOWSKI - podopieczni Bartosza Gołdyna.

Cała trójka zakwalifikowała się do udziału w Mistrzostwach Polski U16 - Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego - który odbędzie się w dn. 23-24 września w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej: 17.09.10 - Goleniów

W Warszawie w dniach 4-6 sierpnia odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski U18. W imprezie wzięło udział czworo naszych zawodników: Barbara SIWICKA, Zuzanna KOMISARCZYK i Paweł MISIASZEK (podopieczni Marka Różyczki) oraz Konrad JANOCH (trener - Bartosz Gołdyn). Paweł MISIASZEK wywalczył brązowy medal. Barbara SIWICKA zajęła szóste miejsce a Zuzanna KOMISARCZYK ósme. Konrad JANOCH uplasował się na szesnastym i siedemnastym miejscu.

Czytaj więcej: 17.08.04-06 - Warszawa

W Mistrzostwach Polski Seniorów - Kinga Łepkowska zajęła dziewiąte miejsce uzyskując w rzucie młotem 56,72 m.

W tym roku w lipcu przebywamy na obozie w Bydgoszczy. Trenujemy na obiektach "Zawiszy". Juniorzy młodsi U18 przygotowują się do Ogólnpolskiej Olimpiady Młodzieży, która w dniach 4-6 sierpnia odbędzie się w Warszawie. Natomiast pozostali zawodnicy szykują się do startów w drugiej częśc i sezonu. Po treningach również wypoczywamy.

Czytaj więcej: 17.07.17-27 - obóz w Bydgoszczy